Piękne dłonie i stopy są wizytówką każdego, dlatego w Instytucie dbamy o nie w szczególny sposób. Pracujemy na najlepszych kosmetykach Londontown i zapewniamy wysoką jakość zabiegów.
Manicure podstawowy
45.00 zł
Manicure klasyczny
55.00 zł
Manicure klasyczny french
70.00 zł
Manicure hybrydowy
80.00 zł
Manicure hybrydowy french
100.00 zł
Manicure japoński
80.00 zł
Manicure męski
45.00 zł

 

Pedicure

Pedicure podstawowy
90.00 zł
Pedicure klasyczny
100.00 zł
Pedicure klasyczny z hybrydą
120.00 zł
Pedicure pielęgnacyjny Calluspeeling podstawowy
150.00 zł
Pedicure pielęgnacyjny Calluspeepiling klasyczny
160.00 zł
Pedicure pielęgnacyjny Calluspeeling hybrydowy
180.00 zł

zabiegi dodatkowe na dłonie

Zdjęcie lakieru hybrydowego
0.00 zł
zdjęcie lakieru zakładanego w Instytucie, cena 0-25 zł uzależniona od stanu lakieru
Zdjęcie lakieru hybrydowego
25.00 zł
cena uzależniona od stanu lakieru 25-50 zł
Maska i peeling na dłonie
20.00 zł
Parafina na dłonie
30.00 zł
Parafina - zabieg dodatkowy
20.00 zł
przy realizacji zabiegu na twarz
 
Poznaj unikalną markę na której pracujemy

LONDONTOWN

Doświadcz infuzji botanicznej w lakierach przypominających twardością, trwałością i błyskiem żel, a jednocześnie pielęgnujących płytkę paznokcia, i poprawiających trwałość lakieru podczas każdej aplikacji…


 

Historia LONDONTOWN® zaczyna się w naszym rodzinnym ogrodzie w Radlett w Anglii.
Poszukując metody nawilżenia dłoni i paznokci, moja rodzina robiła mieszanki z ręcznie zebranych kwiatów i olejków aby stworzyć produkt, który nawilży i ochroni dłonie przed suchym, ostrym angielskim powietrzem.

Lata później, kiedy byłam w ciąży i szukałam naturalnego sposobu na odbudowę płytki paznokcia, przypomniałam sobie nasz rodzinny przepis i zaczęłam codziennie używać mikstury. Po wypróbowaniu niezliczonej ilości produktów, które nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, byłam zaskoczona efektem, który dała mieszanka roślin. Efekt był prawie natychmiastowy. Moje paznokcie stały się twardsze, dłuższe i mocniejsze. Postanowiłam wtedy, że muszę podzielić się rodzinnym przepisem z kobietami i mężczyznami, którzy tak jak ja szukają przemyślanego i naturalnego sposobu aby dbać o swoje paznokcie.

Mając w głowie nowoczesny i wyjątkowy pomysł połączyłam produkt wspomagający płytkę paznokcia z odżywczymi właściwościami Angielskiego oleju rzepakowego, wiesiołka, rumianku, ogórka oraz innych odżywczych witamin tworząc LONDONTOWN®. A U.S. firmę, która łączy wiedzę mojej prababci tworząc produkt, który zapewnia kompleksową dbałość o płytkę paznokcia. Rodzinna mikstura znana jako Florium Complex®, jest dodawana zarówno do produktów pielęgnacyjnych kur®, oraz lakierów lakur. Florium Complex®’ to wyjątkowa mieszanka witamin oraz ekstraktów roślinnych, które odnawiają, nawilżają i wzmacniają paznokieć od wewnątrz poprawiając jakość i długości płytki paznokcia z każdą aplikacją.


 
 
 

Poznaj pozostałe zabiegi tradycyjne dostępne w naszym Instytucie

Zobacz menu

Poznaj pozostałe zabiegi tradycyjne dostępne w naszym Instytucie

Zobacz menu