Manicure i pedicure

Piękne dłonie i stopy są wizytówką każdego, dlatego w Instytucie dbamy o nie w szczególny sposób. Pracujemy na najlepszych kosmetykach Londontown i zapewniamy wysoką jakość zabiegów.

Dłonie i stopy stanowią bardzo ważną część ciała każdego z nas. Pełnią bardzo ważną rolę podczas poruszania się i wykonywania różnorodnych czynności. Z tego względu ich skóra oraz paznokcie są narażone na uszkodzenia. Chcąc o nie zadbać, należy regularnie wykonywać manicure i pedicure. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że nasze dłonie i stopy prezentują się perfekcyjnie.

W tym celu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy fachowca, który będzie w stanie odpowiednio zdiagnozować potrzebne zabiegi i umiejętnie je przeprowadzić. Dzięki takim zabiegom dłonie i stopy będą zadbane, estetyczne oraz atrakcyjne. W skład wykonywanych u nas zabiegów wchodzą czynności takie jak wycięcie skórek, lakierowanie paznokci,
polerowanie płytki paznokcia oraz wiele innych działań, dostosowanych do potrzeb klienta.

Potrzebujesz manicure lub pedicure? Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, mieszącego się na terenie Warszawy. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy w swojej pracy korzystają ze specjalistycznego sprzętu oraz renomowanych kosmetyków.

Manicure podstawowy
50.00 zł
Manicure klasyczny
65.00 zł
Manicure klasyczny french
75.00 zł
Manicure hybrydowy
100.00 zł
Manicure hybrydowy french
120.00 zł
Manicure japoński
80.00 zł
Manicure męski
50.00 zł

 

Pedicure

Pedicure podstawowy
100.00 zł
Pedicure klasyczny
120.00 zł
Pedicure klasyczny z hybrydą
140.00 zł
Pedicure pielęgnacyjny Calluspeeling podstawowy
150.00 zł
Pedicure pielęgnacyjny Calluspeepiling klasyczny
170.00 zł
Pedicure pielęgnacyjny Calluspeeling hybrydowy
190.00 zł

zabiegi dodatkowe na dłonie

Zdjęcie lakieru hybrydowego
0.00 zł
zdjęcie lakieru zakładanego w Instytucie, cena 0-25 zł uzależniona od stanu lakieru
Zdjęcie lakieru hybrydowego
25.00 zł
cena uzależniona od stanu lakieru 25-50 zł
Maska i peeling na dłonie
20.00 zł
Parafina na dłonie
30.00 zł
Parafina - zabieg dodatkowy
20.00 zł
przy realizacji zabiegu na twarz
 
Poznaj unikalną markę na której pracujemy

LONDONTOWN

Doświadcz infuzji botanicznej w lakierach przypominających twardością, trwałością i błyskiem żel, a jednocześnie pielęgnujących płytkę paznokcia, i poprawiających trwałość lakieru podczas każdej aplikacji…


 

Historia LONDONTOWN® zaczyna się w naszym rodzinnym ogrodzie w Radlett w Anglii.
Poszukując metody nawilżenia dłoni i paznokci, moja rodzina robiła mieszanki z ręcznie zebranych kwiatów i olejków aby stworzyć produkt, który nawilży i ochroni dłonie przed suchym, ostrym angielskim powietrzem.

Lata później, kiedy byłam w ciąży i szukałam naturalnego sposobu na odbudowę płytki paznokcia, przypomniałam sobie nasz rodzinny przepis i zaczęłam codziennie używać mikstury. Po wypróbowaniu niezliczonej ilości produktów, które nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, byłam zaskoczona efektem, który dała mieszanka roślin. Efekt był prawie natychmiastowy. Moje paznokcie stały się twardsze, dłuższe i mocniejsze. Postanowiłam wtedy, że muszę podzielić się rodzinnym przepisem z kobietami i mężczyznami, którzy tak jak ja szukają przemyślanego i naturalnego sposobu aby dbać o swoje paznokcie.

Mając w głowie nowoczesny i wyjątkowy pomysł połączyłam produkt wspomagający płytkę paznokcia z odżywczymi właściwościami Angielskiego oleju rzepakowego, wiesiołka, rumianku, ogórka oraz innych odżywczych witamin tworząc LONDONTOWN®. A U.S. firmę, która łączy wiedzę mojej prababci tworząc produkt, który zapewnia kompleksową dbałość o płytkę paznokcia. Rodzinna mikstura znana jako Florium Complex®, jest dodawana zarówno do produktów pielęgnacyjnych kur®, oraz lakierów lakur. Florium Complex®’ to wyjątkowa mieszanka witamin oraz ekstraktów roślinnych, które odnawiają, nawilżają i wzmacniają paznokieć od wewnątrz poprawiając jakość i długości płytki paznokcia z każdą aplikacją.


 
 
 

Poznaj pozostałe zabiegi tradycyjne dostępne w naszym Instytucie

Zobacz menu

Poznaj pozostałe zabiegi tradycyjne dostępne w naszym Instytucie

Zobacz menu