Zabiegi tradycyjne i aparaturowe

Zapraszamy Pon – Pt 10.00 – 21.00, Sob 09.00 – 17.00
Sprawdź dostępność

Jeśli chcemy się dobrze prezentować, wyglądać zdrowo i atrakcyjnie, warto zadbać o swoje ciało, decydując się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Specjaliści z naszego gabinetu, mającego siedzibę w Warszawie, korzystają ze specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu przeprowadzają różnorodne pielęgnacje na twarz, dłonie i stopy oraz ciało.
Przeprowadzane są u nas np. peelingi chemiczne, depilacje, zabiegi Nanopore czy Mantis. Wykonywane są masaże, depilacja, a także makijaż permanentny oraz klasyczny.

Makijaż permanentny i klasyczny
Wiele szczególnych okazji sprawia, że chcemy podkreślić swoją urodę poprzez makijaż. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki, która pomoże dobra odpowiedni make up do stylizacji. W naszym gabinecie wykonujemy także makijaż permanentny, który stanowi długotrwały sposób na poprawienie swojego wyglądu.

Zabiegi na twarz i ciało
Przeprowadzamy peelingi chemiczne, które pozwalają na złuszczenie naskórka, co sprawia, że skóra staje się gładsza i wygląda młodziej. Wykonujemy także zabiegi Nanopore polegające na wykonaniu serii mikronakłuć, co pobudza skórę do odbudowy czy pielęgnacje metodą Mantis, wspomagającą odchudzanie. W naszym gabinecie przeprowadzamy również depilację przy pomocy wosku paskowego, tradycyjnym woskiem oraz Lycon.

Zabiegi na dłonie i stopy
Dzięki nim można zadbać o wygląd dłoni i stóp. Odpowiednio zadbane staną się nasza wizytówką. Odpowiednio przeprowadzone pedicure i manicure pozwala pozbyć się skórek, a także zadbać o zdrowie i wygląd płytki paznokcia. Wykonujemy np. manicure podstawowy, klasyczny, hybrydowy, japoński oraz męski, a także pedicure klasyczny oraz z
hybrydowy.

Zabiegi na twarz

Realizujemy tradycyjne i innowacyjne zabiegi, zarówno manualne, jak i z użyciem specjalistycznej aparatury.

Dowiedz się więcej

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne SESDERMA, zwane inaczej kwasami to substancje dzięki, którym złuszczamy skórę w celu poprawy jej wyglądu.

Dowiedz się więcej

Zabiegi NANOPORE

NANOPORE to skuteczny i prawie bezbolesny zabieg mikronakłuwania, pobudzający czynniki wzrostu do naturalnej odbudowy.

Dowiedz się więcej

Zabiegi MANTIS

MANTIS to innowacyjny system wspomagający odchudzanie, likwidujacy defekty skóry i niedoskonałości sylwetki.

Dowiedz się więcej

Depilacja

Wykonujemy depilację woskiem tradycyjnym i Lycon. Po zabiegu skóra jest gładka, a włoski odrastają słabsze i jaśniejsze.

Dowiedz się więcej

Bar Olejowy i Masaże

W Instytucie stworzyliśmy Bar olejowy, dzięki któremu wybierzesz zapachy i produkty, które pozwolą Ci odzyskać ukojenie, spokój i relaks.

Dowiedz się więcej

Zabiegi na dłonie i stopy

Piękne dłonie są wizytówką każdego, dlatego w Instytucie dbamy o nie w szczególny sposób. Nie zapominamy także o delikatnych stopach, które pozostają piękne nie tylko latem.

Dowiedz się więcej

Makijaż premanentny

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie, aby w delikatny, ale trwały sposób skorygować mankamenty i wydobyć Twoje piękno.

Dowiedz się więcej

Makijaż klasyczny

Niezależnie od okazji – na co dzień i w wyjątkowych chwilach możesz oddać się w ręce profesjonalnej wizażystki, która wydobędzie Twoje naturalne piękno.

Dowiedz się więcej

Poznaj także zabiegi holistyczne dostępne w naszym Instytucie

Zobacz menu

Poznaj zabiegi holistyczne dostępne w naszym Instytucie

Zobacz menu